Etymologia Nazwy Apartamentu

The Doubling Place of Space and Time in Poland

Drodzy Goście Turyści i Podróżnicy
Prezentujemy nowy living spot – to wiecej niż Airbnb, którego nazwa podkreśla nie tylko jego cechy ale również jego duszę historię i charakter.
Wysiłkiem kilku pokoleń na przestrzeni już kilkudziesięciu lat powstało to niepowtarzalne miejsce, którym chcielibyśmy się pochwalić i oddajemy je do Państwa dyspozycji. Gdynia to miejsce licznych eventów. Wydarzenia spotkania lub akcje, które się dzieją w określonym czasie i miejscu dla których ten living spot staje się dodatkową przestrzenią. Zapraszamy uczestników zabaw spotkań, sesji, wykładów, konferencji, akcji biznesowych, impres kulturalnych i sportowych, koncertów, wystaw, jam sesion jazz blues funk i folk clasik rock.
Zapraszamy całe rodziny szczególnie z Hiszpanii, Szwajcarii, Islandii i Tajwanu oraz innych krajów  na wypoczynek lub jesteśmy otwarci na wymianę wakacyjną. Pomożemy w zorganizowaniu czasu i przestrzeni dla biznesmenów, przedsiębiorców, studentów, muzyków, artystów, pracowników korporacyjnych zagranicznych firm którzy szukają mieszkania ze względu na pracę w Polsce.