Szanowni Rodzice – List od trenerów

Szanowni Rodzice

Camp Jastarnia to wakacyjny obóz dla dzieci i młodzieży w Jastarni nad morzem Bałtyckim.
Innowacyjny program edukacji w terenie i zabawy w naturze, katalog metod nastawionych na zdobywanie wiedzy i umiejętności podczas zajęć w plenerze.Kształtujemy umiejętności miękkie, a zajęcia ściśle powiązane są ze środowiskiem naturalnym.

Rozwój zaufania w grupie, poszukiwanie rozwiązań, nauka bezpieczeństwa i rozwijanie talentów.Podstawą programową są zajęcia sportowe w niewymagającym rywalizacji środowisku, gry i zajęcia na świeżym powietrzu, ekspedycje, zadania z wykorzystaniem lin, program równowagi oraz wyprawy z elementami ekologii i oceanografii.

Program sportowy Akademii to atrakcyjne uzupełnienie sportów druzynowych. Zajęcia i treningi w niewymagającym rywalizacji środowisku, dzięki, którym dzieci zdobywają umiejętności, koncentracji, siły, szybkości, skoczności i zwinności.

Trening przygotowania motorycznego. Dzięki, któremu adepci są szybsi, silniejsi, bardziej wytrzymali oraz mniej narażeni na kontuzję. Praca skupia się na stabilności, mobilności, sile, równowadze i wytrzymałości.

Posiadamy kilkadziesiąt desek we wszystkich rozmiarach. Każdego wyposażamy w pianki neoprenowe i kamizelki asekuracyjne.

Szkolenia ISA codziennie w kilkugodzinnych blokach zajęciowych. Celem treningów jest opanowanie podstawowych elementów surfingu, deskorolki, samoobrony oraz doskonalenie indywidualnych cech potrzebnych do gry w piłkę nożną. Wydobycie zabawowych elementów piłki nożnej na bazie przeciwwagi sportów indywidualnych.

Celem ogólnym wolicjonalnym jest ostateczny kierunek adepta o pozostaniu sportowcem w sensie mentalnym i zaprogramowaniu  przyszłych działań i  decyzji życiowych na sukces dzięki walce i własnemu wysiłkowi.

Trenerzy Akademii

Surfing       – Maciek Krystosiak, Michał Pakuła, Konrad Szymański
Deskorolka – Kamil Rozwadowski, Jonasz Kapituła, Damian Kalinowski
Kick Boxing – Abdelghani Mjalsi
Piłka Nożna  – Waldemar Zadorożny