Bilet do przyszłości DLA ANTOSIA

Antek ma 6 lat – specjaliści mówią że jego dalszy stopień upośledzenia zależy od tego czy będzie mówił. Upośledzenie dzieci z zespołem downa jest związane z ich rozwojem społecznym w tym z brakiem mowy dlatego postanowiliśmy zawalczyć!!!

Judo, konie, piłka nożna, basen, logopeda , psycholog, pedagog – to wszystko z mało – potrzebne są zajęcia zintegrowane możliwe do realizacji na turnusach rehabilitacyjnych oraz specjalne metody. Antek jak widać jest gotowy na tą podróż – czy złożysz się na bilet dla niego aby mógł wyruszyć ?

Przekaż 1 % – KRS:0000274840 wypełnij pit-2017

program do pit - darmowy

kliknij powyżej - wypełnij PIT 2017 on line - bez wychodzenia z domu 
- przygotuj pit z zeszłego roku do weryfikacji twojej osoby.

Stowarzyszenie Rodzina Kultura Sport – Regionalny Klub Sportowy jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych mającym na celu wszechstronny rozwój sportu i kultury, a w szczególności umożliwienie aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych, kulturalnych i innych rodzin, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych bez względu na ich status materialny, pochodzenie społeczne, płeć, czy dotychczasowe osiągnięcia. Poprzez promocję sportu, rekreacji i spontanicznej oddolnej kultury jako nieodzownych elementów potrzebnych do wszechstronnego rozwoju dzieci od najmłodszych lat i organizację dla ich rodzin wypoczynku, profesjonalnych treningów i urozmaiconych zajęć Stowarzyszenie Rodzina Kultura Sport – Regionalny Klub Sportowy tworzy okazję do twórczego spędzania wolnego czasu i do rozwoju osobistego swoich Członków i Odbiorców.

Zachęcamy do podjęcia działań społecznych. Dostęp do szerokich możliwości działania zapewniają akty prawne na podstawie których działamy a w szczególności wpisany do statutu zakres działalności odpłatnej i nieodpłatnej pożytku publicznego jak również zakres działalności gospodarczej. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne i instytucje. Udzielimy wszelkiego wsparcia wszystkim którzy chcą wykorzystać możliwości formalne i organizacyjne do realizacji projektów społecznych i indywidualnych.