Turniej – Trefl Piłka Rodzinna – 4 czerwca 2017

„Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistniać.” – Jan Paweł II

Rozwój każdego z Nas, jest wpisany w naturalne możliwości, w które wyposażył nas Pan Bóg. Rozwój dzieci – zależy od obecności rodzica – miłości, bliskości i po prostu codziennego baraszkowania. Ruch od najmłodszych dni życia dziecka wpływa na wszechstronny rozwój, w tym budowanie poczucia bezpieczeństwa i zdolności dzieci do twórczego działania. ( w tym chęci uczenia się)

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin w tym zakresie, zapraszamy wszystkich do udziału w sporcie rodzinnym. Powstały w naszej dzielnicy Klub Sportowy RKS Gdynia i drużyna piłki nożnej – RKS Mały Kack, na tegorocznym Festynie Parafialnym4 czerwca zorganizuje Turniej Rodzinnej Piłki Nożnej.

Zgłoszenia będą przyjmowane na drukach do wypełnienia i złożenia w wybranych punktach dostępnych na terenie naszej dzielnicy, (sklepy, poczta, biblioteka, kościół itp.) Chętni, którzy zdeklarują udział do 21 maja, będą mogli zamówić oryginalne koszulki dla swojej drużyny i kibiców .

Do udziału zapraszamy całe rodziny – atrakcyjne nagrody ufundowała firma Trefl.

Naszym zwycięstwem i wartością nadrzędną będzie wspólna gra rodziców z dziećmi w jednej drużynie, aktywne spędzenie popołudnia pełnego sportowych wrażeń i niezapomnianych emocji

Regulamin turnieju oraz karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej

Regulamin turnieju Trefl Piłka Rodzinna

Zgłoszenie do turnieju Trefl Piłka Rodzinna

 

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 509 611 795 – Waldemar Zadorożny.