Nowe Stroje Klubowe RKS GDYNIA 02-2019

Informujemy, że nowe stroje klubowe ( koszulka i spodenki)  można odbierać u trenera na treningach.

Stroje sa dostępne za kaucją zwrotną w wysokości 100 zł ( gotówka w chwili pobrania lub zwrotu stroju)

Członek klubu informuje trenera o zamiarze pobrania stroju  za pomocą SMS-a, przed treningiem na którym ma zamiar pobrać strój.

Członek klubu informuje trenera o zamiarze zdania stroju  za pomocą SMS-a, przed treningiem na którym ma zamiar zdać strój.

Na podstawie SMS-a trener przygotuje strój albo kaucję do wydania.

Strój zostaje wydany tylko i wyłącznie za kaucją płatną gotówką w wysokości 100 zł na treningu.

Członkowie mają obowiazek uczestniczenia w treningach w strojach klubowych – jest mozliwość zamówienia drugiego kompletu stroju w przypadku powtarzających się notorycznie odpowiedzi na pytanie ” A gdzie jest strój” – ” W praniu”

Członek klubu – może nanieść na koszulkę napis ze swoim imieniem albo nazwiskiem albo pseudonimemem –  pod numerem startowym na koszulce – używając czcionki “Aharoni ” wielkości dopasowanej do rozmiaru  stroju.

W przypadku naniesienia napisu na strój – staje się on własnością członka a kaucja zostaje przeznaczona na zakup nowego stroju klubowego. Członek jest zobowiazany do poinformowania trenera o naniesieniu napisu na strój poprzez wysłanie SMS-a.

W przypadku dopełnienia wszystkich formalności zwiazanych z wypowiedzeniem członkostwa, włącznie ze zdaniem stroju – zgodnie z regulaminem – kaucja zostanie zwrócona na ostatnim treningu kończącym okres wypwiedzenia członkostwa chyba,że stał sie on własnością członka to wówczas kaucja nie podlega zwrotowi.

Jednocześnie informujemy, że zakup strojów klubowych został sfinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w Programie „KLUB” 2018 w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Wzór wykonanych strojów