Turniej Bobola Cup – 25-26 luty 2017

Poniżej przedstawiamy listę zawodników powołanych na Turniej Bobola CUP 2017. Zgodnie z regulaminem proszę o potwierdzenie udziału w turnieju poprzez wysłanie SMS o treści „BOBOLA-TAK”

W dniu 25 lutego w sobotę rozgrywane będą mecze w kategorii U-10. Każdy zawodnik wymieniony poniżej zobowiązany jest zgłosić się o godzinie 10:30 w stroju klubowym pod wskazany poniżej adres oraz zabrać ze sobą 10 zł na wspólny posiłek.  Zawodnicy którzy nie posiadają żadnego stroju lub jego część zobowiązani są do zakupu czerwonych getrów oraz zabrania ze sobą czerwonych spodenek, getrów  i białej koszulki. Klub pokrywa opłatę startową.

W dniu 26 lutego w niedzielę rozgrywane będą mecze w kategorii U-12. Każdy zawodnik wymieniony poniżej zobowiązany jest zgłosić się o godzinie 9:30 w stroju klubowym pod wskazany poniżej adres oraz zabrać ze sobą 10 zł na wspólny posiłek. Zawodnicy którzy nie posiadają żadnego stroju lub jego część zobowiązani są do zakupu czerwonych getrów oraz zabrania ze sobą czerwonych spodenek, getrów i białej koszulki.Klub pokrywa opłatę startową.

Miejsce turnieju – Sala Gimnastyczna w Szkole – CKZiU nr 2 w Gdyni, ul. Płk. Dąbka 207 – Dojazd  Estakadą Kwiatkowskiego na samą górę – następnie w prawo – po około 600m – biały budynek szkoły.