Turniej – Trefl Piłka Rodzinna – 4 czerwca 2017

Posted on Posted in turnieje

„Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistniać.” – Jan Paweł II

Rozwój każdego z Nas, jest wpisany w naturalne możliwości, w które wyposażył nas Pan Bóg. Rozwój dzieci – zależy od obecności rodzica – miłości, bliskości i po prostu codziennego baraszkowania. Ruch od najmłodszych dni życia dziecka wpływa na wszechstronny rozwój, w tym budowanie poczucia bezpieczeństwa i zdolności dzieci do twórczego działania. ( w tym chęci uczenia się)

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin w tym zakresie, zapraszamy wszystkich do udziału w sporcie rodzinnym. Powstały w naszej dzielnicy Klub Sportowy RKS Gdynia i drużyna piłki nożnej – RKS Mały Kack, na tegorocznym Festynie Parafialnym4 czerwca zorganizuje Turniej Rodzinnej Piłki Nożnej.

Zgłoszenia będą przyjmowane na drukach do wypełnienia i złożenia w wybranych punktach dostępnych na terenie naszej dzielnicy, (sklepy, poczta, biblioteka, kościół itp.) Chętni, którzy zdeklarują udział do 21 maja, będą mogli zamówić oryginalne koszulki dla swojej drużyny i kibiców .

Do udziału zapraszamy całe rodziny – atrakcyjne nagrody ufundowała firma Trefl.

Naszym zwycięstwem i wartością nadrzędną będzie wspólna gra rodziców z dziećmi w jednej drużynie, aktywne spędzenie popołudnia pełnego sportowych wrażeń i niezapomnianych emocji

Regulamin turnieju oraz karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej

Regulamin turnieju Trefl Piłka Rodzinna

Zgłoszenie do turnieju Trefl Piłka Rodzinna

 

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 509 611 795 – Waldemar Zadorożny.

Turniej Bobola Cup – 25-26 luty 2017

Posted on Posted in aktualności, turnieje

Poniżej przedstawiamy listę zawodników powołanych na Turniej Bobola CUP 2017. Zgodnie z regulaminem proszę o potwierdzenie udziału w turnieju poprzez wysłanie SMS o treści „BOBOLA-TAK”

W dniu 25 lutego w sobotę rozgrywane będą mecze w kategorii U-10. Każdy zawodnik wymieniony poniżej zobowiązany jest zgłosić się o godzinie 10:30 w stroju klubowym pod wskazany poniżej adres oraz zabrać ze sobą 10 zł na wspólny posiłek.  Zawodnicy którzy nie posiadają żadnego stroju lub jego część zobowiązani są do zakupu czerwonych getrów oraz zabrania ze sobą czerwonych spodenek, getrów  i białej koszulki. Klub pokrywa opłatę startową.

W dniu 26 lutego w niedzielę rozgrywane będą mecze w kategorii U-12. Każdy zawodnik wymieniony poniżej zobowiązany jest zgłosić się o godzinie 9:30 w stroju klubowym pod wskazany poniżej adres oraz zabrać ze sobą 10 zł na wspólny posiłek. Zawodnicy którzy nie posiadają żadnego stroju lub jego część zobowiązani są do zakupu czerwonych getrów oraz zabrania ze sobą czerwonych spodenek, getrów i białej koszulki.Klub pokrywa opłatę startową.

Miejsce turnieju – Sala Gimnastyczna w Szkole – CKZiU nr 2 w Gdyni, ul. Płk. Dąbka 207 – Dojazd  Estakadą Kwiatkowskiego na samą górę – następnie w prawo – po około 600m – biały budynek szkoły.