Regulamin 2019 ROCZNE ZEBRANIE KLUBU

1.NOWY REGULAMIN KLUBU 2019

Na stronie www.futbolrodzinny.pl opublikowano nowy regulamin klubowy. W regulaminie jest wiele zmian oraz istotnych spraw sformułowanych w nowy sposób. Wszystkie te zmiany i istotne zapisy zaznaczono w tekście żółtym kolorem. Proszę o zapoznanie się z regulaminem – w razie nie zrozumienia tekstu lub problemów z zastosowaniem się do tych zapisów prosimy o kontakt telefoniczny do trenera w celu wyjaśnienia lub doprecyzowania zapisów regulaminu.

Link do Regulaminu 100818

2. ROCZNE ZEBRANIE KLUBU

W ramach obowiązkowego Rocznego Zebrania Klubu należy potwierdzić zrozumienie regulaminu i tego komunikatu za pomocą formularza umieszczonego pod komunikatem poniżej.

3. NOWE STROJE KLUBOWE

Miło nam poinformować, że Klub uzyskał dofinansowanie  Ministerstwa Sportu -w programie Klub 2018 w ramach którego zostaną zakupione piłki oraz  zaprojektowane i zakupione nowe stroje klubowe – 32 szt. Strój klubowy otrzymają zawodnicy, którzy spełniają wymagania określone we wniosku konkursowym – w szczególności dotyczące weryfikacji członkostwa zgodnie z ustawą o sporcie ( składki, ubezpieczenie klubowe, badania lekarskie) jak również – wykonanie testów sprawnościowych oraz zakup pozostałego wyposażenia klubowego.

Kompletne wyposażenie klubowe będzie wykonane i do nabycia w firmie GoStarMedia – dotychczasowego sponsora technicznego, który ufundował poprzednie stroje klubowe. Stroje klubowe jakości co najmniej dotychczasowych strojów marki Fruit Of The Loom będą zawierały:

  • oryginalny kolor i motyw klubowy ( dopuszczone kolory to pomarańczowy,ciemno żółty, piaskowy – mleczno żółty, błękitny, grafitowy, granatowy). Motyw klubowy w podanych kolorach ale w kontraście do koloru głównego
  • getry – 2 pary – w 2 kolorach głównym i w kolorze motywu klubowego
  • logo klubu w kolistej otoczce w kolorze motywu
  • logo lub motyw sponsora technicznego lub uzgodnione logo brandowane przez sponsora związane z Gdynią
  • naszywkę z logiem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
  • pozostałe wyposażenie klubowe z logiem klubowym i logiem sponsora technicznego

– jednakowe uniwersalne buty do gry w piłkę
– dres, czapka, komin, ortalion na deszcz,
– sportowa torba klubowa,
– plecak materiałowy ze sznurkami

Procedura projektowania, produkcji, przekazania nowych strojów klubowych i zakupu pozostałego wyposażenia klubowego zostanie przeprowadzona najpóźniej do końca października. Na stronie klubowej ukaże się w tej sprawie oddzielny komunikat określający wysokość składki na pozostałe wyposażenie klubowe

4. HARMONOGRAM TRENINGÓW – Wrzesień 2018

W związku podjęciem współpracy z klubem UKS Iskra zachodzi potrzeba zsynchronizowania dni i godzin treningów RKS i UKS Iskra w celu umożliwienia wszystkim zawodnikom uczestniczenia w treningach obu klubów. Najważniejsza zmiana dotyczy treningów na Wieluńskiej – będą one w PN i PT a nie jak do tej pory .We wtorki i czwarki beda treningi na obiekcie CHECZ Informacja będzie jak najszybciej aktualizowana i podawana do wiadomości. UWAGA !!! – Harmonogram może ulec zmianie bo jest dopiero ustalany na nowy sezon jak również zależy od przydzielenia do poszczególnych grup.

5. UBEZPIECZENIE KLUBOWE 2019

Poniżej znajduje się nowy link do formularza ubezpieczenia klubowego. Wpisując dane do formularza automatycznie tworzy się lista, która będzie zweryfikowana co do wpłaconej składki ubezpieczeniowej, co do nowych członków, gotowa do wydrukowania i wysłania do ubezpieczyciela. Ustalona na dzień 10.08.2018 wysokość składki wynosi 40 zł. Wysokość składki może ulec zmianie w zależności od negocjacji warunków ubezpieczenia.

Link do formularza ubezpieczenia klubowego 2019

6. BADANIA LEKARSKIE

Wykonane ważne badania należy umieścić za pomocą przycisku „DODAJ MEDIA” na indywidualnym profilu zawodnika. Co 6 miesięcy badania lekarskie należy odnowić  w przychodni sportowej COMS tel. 58 7650796 – aby odnowić badania w terminie należy się rejestrować na 2 miesiące przed kolejnym terminem. Jeżeli ktoś wykonał badania 10.08.18  ma ważne badania do 10.02.2018 powinien się zarejestrować – wykonać telefon do przychodni  zaraz po nowym roku. Z tego względu termin wykonania badań dla nowych członków został wydłużony do 10 tygodni. Osoby, które idą na badania do przychodni sportowej po raz pierwszy powinny posiadać i podać przy rejestracji nr skierowania od lekarza rodzinnego. W związku z weryfikacją statusu zawodnika uprawniającego do otrzymania stroju klubowego datę kolejnego badania należy wpisać do formularza rejestracyjnego ubezpieczenia klubowego oraz do profilu zawodnika.

7. TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Testy sprawnościowe wg wytycznych  programu Młodych Talentów prowadzonego przez Ministerstwo Sportu zostaną przeprowadzone dla wszystkich członków klubu do końca listopada. Każdy z zawodników otrzyma protokół z testów sprawnościowych który należy umieścić na swoim profilu zawodnika.Opis testów sprawnościowych znajdzie się w oddzielnym komunikacie.

8 EDYCJA PROFILU ZAWODNIKA

Każdy członek klubu aby uzyskać status zawodnika powinien edytować swój profil zawodnika umieszczając na nim wszystkie elementy związane z członkostwem. Instrukcja edycji profilu zawodnika  oraz spis elementów które powinny się znaleźć na profilu zawodnika znajduje się na stronie – Edycja Profilu Zawodnika

Link do strony Edycja Profilu Zawodnika


POTWIERDZENIE ODCZYTANIA KOMUNIKATU - REGULAMIN 2019

 

Weryfikacja