Maja Zadorożna

Data urodzenia 18 czerwca 1980
Wiek 38
Sezon 2016-2017, 2017-2018
Zespół KADRA KLUBU
Stanowisko Skarbnik zarządu
Email majaz.gdynia@gmail.com
Telefon 509611795
Narodowość

POZYCJA:
Zawsze otwarta z dużym optymizmem i poczuciem humoru nie bała się przyjąć funkcji skarbnika pomimo braku udokumentowanego doświadczenia w tym względzie. Intuicja i doświadczenie organizacyjne, pozwala na określenie pozycji nieformalnego logistyka, dzięki któremu zarząd może podejmować wyznaczone zadania społeczne.

WYKSZTAŁCENIE:
Pielęgniarka ze starym dyplomem maturalnym – obecnie dyrektorka prowadząca Rodzinny Dom Dziecka

DOŚWIADCZENIA:
Kilkuletnie doświadczenia w pracy pielęgniarki na oddziale noworodków. Pomysłodawca i twórca projektu Kompania Żyrafy – warsztatów dla szkół w zakresie porozumiewania się bez przemocy. Projekt realizowany w ramach Kampanii Biała Wstążka we współpracy z MOPS w Gdyni. Wiceprezes Fundacji prowadzącej Instytucjonalny Dom Dziecka. Jako pierwsza przełamała barierę i lęk przed niepełnosprawnością dzieci.

UMIEJĘTNOŚCI:
Prawdziwa Mama z wręcz intuicyjną opieką i pielęgnacją noworodków i niemowlaków pozwalająca na swobodny rozwój i poczucie bezpieczeństwa.
Obsługa klientów,łatwość w nawiązywaniu kontaktów budowaniu stałych relacji. Zainteresowanie Psychologią potrafi wykorzystać w codziennych kontaktach z przyjaciółmi i znajomymi. Naturalna intuicja i energia w działaniu umożliwia współdziałanie w zespole z logistycznym zacięciem

 

 

 

 

 

 

Ponadto wspierają Nas :