Integracja Sobota_14-04-2018

Szanowni Państwo

Członkowie – Rodzice i Zawodnicy RKSGdynia

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom i rodzicom, którzy wzięli udział w przygotowaniu naszego baneru reklamowego we wtorek 10-04-2018. Udział w takich przedsięwzięciach pokazuje możliwości naszego klubu i stanowi o jego sile i pozycji wśród Gdyńskich Organizacji Pozarządowych i Klubów Sportowych. Nie długo informacja o naszym klubie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Sportu.

W ramach trwających wydarzeń integracyjnych klubu podczas Kampani 1%  spotykamy się na oficjalnym  wywieszeniu Naszego baneru, które nastąpi w sobotę 14 kwietnia o godz. 12:00.

Spotykamy się o godzinie 12:00 w kompletnych strojach klubowych – na parkingu przy bulwarze – koniec ul. Piłsudskiego zbiegający się z bulwarem

O godz. 12:50 swoją osobą zaszczyci nas wiceprezydent Gdyni Pan Michał Guć, który również na części dla niego przeznaczonej dopisze coś od siebie.

Na godz.13:00 przewidziane jest wspólne zdjęcie wszystkich przybyłych organizacji. od 12 do 13 będziemy rozdawać ulotki i breloczki 1% otrzymane od GCOP.

W związku ze znaczeniem tego typu przedsięwzięć bardzo proszę o liczny udział
– członków zwyczajnych stowarzyszenia 
– członków uczestników rodziców i dzieci.

Aby być na tym ważnym wydarzeniu Zarząd RKS Gdynia zrezygnował z udziału w innych prywatnych wydarzeniach.

Klub RKSGdynia jest organizacją działającą w formie stowarzyszenia . To Państwo współtworzycie ta organizację dzięki swojej obecności. Zapraszamy do realizacji Państwa celów zgodnych ze statutem organizacji jak również do pracy społecznej dla dobra naszych dzieci.

W związku z wagą wydarzenia nadajemy jej statut wydarzenia sportowego w którym udział jest obowiazkowy.

Bardzo proszę o potwierdzenie przeczytania tej wiadomości jak również potwierdzenie ( poprzez wysłanie SMS-a o treści ” RKS-14” ) lub usprawiedliwienie nieobecności na powyższym wydarzeniu.